”MOC JEST W NAS”

W sobotę 02.02.2019 roku odbyło się w bibliotece kolejne spotkanie z cyklu” MOC JEST W NAS”, projektu organizowanego przez MOPS i naszą bibliotekę.

Na spotkaniu zjawiło się trzynaścioro dzieci, a opiekowały się nim nie zastąpione  pani Małgosia i pani Basia.

Spotkanie rozpoczęło się od opowieści w jaki sposób dzieci spędziły ferie zimowe. Okazało się, że chodziły do kina, jeździły do Fikolandu, tradycyjnie lepiły bałwana i jeździły na sankach. Były również takie , które robiły dobre uczynki np. pomagały w odśnieżaniu rodzicom lub dziadkom. Po pogadance przyszedł czas na prace plastyczne. Dzieci przygotowywały figurki i serca z masy solnej, gdyż Dzień  Świętego Walentego już tuż, tuż….Po przerwie na posiłek nastał czas gier i zabaw walentynkowych takich jak szukanie uprzednio  ukrytych serduszek, malowanie kartek walentynkowych, kalambury  i wiele innych.

Myślę iż czas spędzony w bibliotece na zajęciach nie był czasem zmarnowanym. Dzieci mogły się wypowiedzieć, stworzyć ciekawą pracę, no i przede wszystkim pobawić się!

Do następnego spotkania!