Moc jest w nas

Dnia 01.02.2020 kolejny raz gościliśmy w Gminnej Bibliotece dzieci i animatorki z projektu „ Moc jest w nas”.

Z racji trwającego karnawału zajęcia rozpoczęliśmy od własnoręcznego wykonania i ozdobienia przez dzieci efektownych masek karnawałowych. Może przydadzą się na jakiś bal w przyszłości?

Następnie tworzyliśmy zimowe obrazki. Prace miały być ośnieżone i białe, aby chociaż trochę wynagrodzić wszystkim brak śniegu tej zimy. Okazało się, że dzieci marzą o ulepieniu bałwana, o bitwie na śnieżki i jeździe na sankach.

Po obiedzie mogliśmy pograć w różne gry sprawnościowe, poukładać puzzle i powspominać  mroźne zimy.

Na zakończenie zajęć uczestnicy mieli wielką frajdę z tworzenia pajacyka z szyszek i kolorowego papieru przy użyciu kleju na gorąco.

Dzień  był bardzo pracowity i wesoły! Dzieciaczki po aktywnie spędzonym czasie zostały odebrane z biblioteki przez swoje stęsknione mamy.

Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy ponownie!