slide2-wypozyczalnia slide3-kacikmalucha slide1-pracownia
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
CZŁOWIEK Z SOWĄ
DAR MORZA
A POTEM PRZYSZŁA WIOSNA
CZAR WIGILIJNEJ NOCY
BEZ PAMIĘCI
MADAME TUSSAUD
NIEBEZPIECZNA ZNAJOMOŚĆ
MORDERSTWO DOSKONAŁE
NIEPOKORNA
NIEDŹWIEDŹ WOJTEK
NOC GARGULCÓW
OSTATNIA WOLA SONJI
OSTATNI DZIEŃ ROKU
NA SKRAJU NOCY
DOTYK STRACHU
KREW TO WŁÓCZĘGA

 sidecolumn-bullet

Licznik odwiedzin strony

562307
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprz. tygodniu
W tym miesiącu
W poprz. miesiącu
Wszystkie dni
172
396
3382
552001
18148
16436
562307
Twoje IP: 54.196.87.74
Czas: 2016-08-25 04:24:17

 fb

 

 

 

 

  b bezbarier

 

b bibliotekaplus

 

b ksiaznica

 

b michalowo

 

b rozwojbibliotek

 

 

 

 

 

Aktualności

IMG 2432DKK czyli Dyskusyjne Kluby Książki powstały w Polsce 10 lat temu. Z tej okazji Instytut Książki zorganizował Ogólnopolski Zlot Członków DKK. W naszej bibliotece w Michałowie taki Klub funkcjonuje od września 2014 roku.

przerwa wakacyjna 2016
OD 08.08.2016     
DO 20.08.2016                                  
ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY!!! 
 

DKKlipiec10W ostatnią sobotę lipca spotkaliśmy się, aby omówić i podzielić się swoimi uwagami na temat książki „Córki pszczelarza” Santy Montefiore.

koniec5W czwartek 29 lipca zakończyliśmy cykl wakacyjnych spotkań dla dzieci w naszej bibliotece. Podczas tegorocznych wakacji podróżowaliśmy po świecie. Poznawaliśmy kulturę, obyczaje, florę i faunę poszczególnych kontynentów kuli ziemskiej.

antarktyka37W Michałowie dzisiaj, 26 lipca br. był bardzo upalny dzień. Do biblioteki przyszło sporo dzieci na zajęcia z cyklu ,,Wakacje na wesoło". Wędrowaliśmy po świecie, odwiedzaliśmy kontynenty. We wtorek temat zajęć brzmiał: Arktyka i Antarktyda.

ameryka238Przez wieki Polacy marzyli, aby wyjechać do Ameryki. Mówili, że tam właśnie jest raj na ziemi. Jechali, jak pisał pisarz - Za chlebem.

ameryka27

Poprzednie zajęcia poświęcone były dalekiej Australii. 19 lipca 2016 roku odwiedziliśmy bardzo interesujący kontynent a dokładniej Amerykę Południową.

australia45

14 lipca 2016 roku do naszej Gminnej Biblioteki, zresztą, jak zwykle na wakacjach przyszło sporo dzieci. Mimo padającego deszczu frekwencja dopisała.

16075

12 lipca 2016 roku odbyło się kolejne spotkanie dzieci w bibliotece. Cieszy fakt, że do naszej placówki przychodzi sporo pociech przebywających na wakacjach w Michałowie. Dziadek Paweł przyszedł z dwiema wnuczkami z Białegostoku.

wakac15 lipca 2016 roku w naszej bibliotece rozmawialiśmy wakacyjnie o Europie, a dzieci wykonały flagi wybranych państw. 7 lipca br. we wtorek do biblioteki zaproszona został pani Edyta Rosiak, nauczycielka LO w Michałowie.

wak17Zgodnie z zapowiedzią, dokładnie 5 lipca 2016 roku w Gminnej Bibliotece w Michałowie rozpoczęły się zajęcia wakacyjne. Do biblioteki przyszli mamy, tatusie i babcie z dziećmi. A pociechy były z całej Polski. Hania i Zosia z Siemiatycz, Dominik i Maja z tatusiem Jackiem z Warszawy.

item49242x23 czerwca 2016 roku w Dniu Ojca w Gminnej Bibliotece w Michałowie odbyła się wspaniała, radosna uroczystość. Podobnie, jak w szkole, w naszej bibliotece był prowadzony ranking najlepszych Czytelników.

 wygrana konkursu20 czerwca br. w naszej bibliotece w Michałowie podsumowano powiatowy konkurs pt,, Podwórkowe przypowieści powiatu białostockiego w przysłowiach i powiedzeniach".

pszczo5Za nami druga edycja Nocy Bibliotek – ogólnopolskiej akcji promująca czytelnictwo i biblioteki jako instytucje, do których trzeba koniecznie zajrzeć.

edyta2416 czerwca 2016 roku do Gminnej Biblioteki w Michałowie przyszli uczniowie pani Ireny Miruć z klasy VI B. Przyprowadził ich ksiądz prawosławny Wiktor Tietiurka. Do biblioteki przyjechała kierownik z Książnicy Podlaskiej pani Małgorzata Rokicka z prelegentem Dominikiem Sołowiej.

edyta28Pani Edyta Rosiak polubiła podróżować po świecie. Była już na kilku kontynentach. Zwiedzając świat, ma ze sobą aparat fotograficzny i robi świetne zdjęcia.

 pszczo157 czerwca 2016 roku do Gminnej Biblioteki w Michałowie przyszli elegancko ubrani w kamizelki odblaskowe (bezpieczni piesi) przedszkolaki z grupy ,,Pszczółki".

losowanieW Gminnej Bibliotece w Michałowie odbyło się losowanie nagród, Czytelnikom, którzy wzięli udział w konkursie z okazji majowych  Święta Bibliotek.
Losowała pani Renata Piątkowska - autorka książek dla dzieci i pani kierownik Książnicy Podlaskiej - Małgorzata Rokicka.

roza94Z okazji Dnia Dziecka Gminna Biblioteka w Michałowie wspólnie z Książnicą Podlaską ( w ramach DKK), zaprosiła znaną autorkę książek dla dzieci panią Renatę Piątkowską.

Strona 1 z 4
Joomla Templates - by Joomlage.com