slide2-wypozyczalnia slide3-kacikmalucha slide1-pracownia
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
CZŁOWIEK Z SOWĄ
DAR MORZA
A POTEM PRZYSZŁA WIOSNA
CZAR WIGILIJNEJ NOCY
BEZ PAMIĘCI
MADAME TUSSAUD
NIEBEZPIECZNA ZNAJOMOŚĆ
MORDERSTWO DOSKONAŁE
NIEPOKORNA
NIEDŹWIEDŹ WOJTEK
NOC GARGULCÓW
OSTATNIA WOLA SONJI
OSTATNI DZIEŃ ROKU
NA SKRAJU NOCY
DOTYK STRACHU
KREW TO WŁÓCZĘGA

 sidecolumn-bullet

Licznik odwiedzin strony

526629
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprz. tygodniu
W tym miesiącu
W poprz. miesiącu
Wszystkie dni
1
714
1103
519885
16970
18583
526629
Twoje IP: 54.162.253.111
Czas: 2016-06-29 00:00:05

 fb

 

 

 

 

  b bezbarier

 

b bibliotekaplus

 

b ksiaznica

 

b michalowo

 

b rozwojbibliotek

 

 

 

 

 

Aktualności

item49242x23 czerwca 2016 roku w Dniu Ojca w Gminnej Bibliotece w Michałowie odbyła się wspaniała, radosna uroczystość. Podobnie, jak w szkole, w naszej bibliotece był prowadzony ranking najlepszych Czytelników.

 wygrana konkursu20 czerwca br. w naszej bibliotece w Michałowie podsumowano powiatowy konkurs pt,, Podwórkowe przypowieści powiatu białostockiego w przysłowiach i powiedzeniach".

pszczo5Za nami druga edycja Nocy Bibliotek – ogólnopolskiej akcji promująca czytelnictwo i biblioteki jako instytucje, do których trzeba koniecznie zajrzeć.

edyta2416 czerwca 2016 roku do Gminnej Biblioteki w Michałowie przyszli uczniowie pani Ireny Miruć z klasy VI B. Przyprowadził ich ksiądz prawosławny Wiktor Tietiurka. Do biblioteki przyjechała kierownik z Książnicy Podlaskiej pani Małgorzata Rokicka z prelegentem Dominikiem Sołowiej.

edyta28Pani Edyta Rosiak polubiła podróżować po świecie. Była już na kilku kontynentach. Zwiedzając świat, ma ze sobą aparat fotograficzny i robi świetne zdjęcia.

 pszczo157 czerwca 2016 roku do Gminnej Biblioteki w Michałowie przyszli elegancko ubrani w kamizelki odblaskowe (bezpieczni piesi) przedszkolaki z grupy ,,Pszczółki".

losowanieW Gminnej Bibliotece w Michałowie odbyło się losowanie nagród, Czytelnikom, którzy wzięli udział w konkursie z okazji majowych  Święta Bibliotek.
Losowała pani Renata Piątkowska - autorka książek dla dzieci i pani kierownik Książnicy Podlaskiej - Małgorzata Rokicka.

roza94Z okazji Dnia Dziecka Gminna Biblioteka w Michałowie wspólnie z Książnicą Podlaską ( w ramach DKK), zaprosiła znaną autorkę książek dla dzieci panią Renatę Piątkowską.

lato-logo-2016Mamy miesiąc maj. Wkrótce tak długo oczekiwane wakacje, czyli czas na wypoczynek ale i na... przygodę.

18 maja 2016 roku do Gminnej Biblioteki w Michałowie przybył znany już podróżnik z Siemiatycz - Tomasz Jakimiuk.

roza113 maja 2016 r. w nowej siedzibie Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego  przy  ul. Marii Składowskiej-Curie odbyły się uroczyste obchody Dnia Bibliotekarza i Tygodnia Bibliotek połączone z pożegnaniem Dyrektora Książnicy Podlaskiej, jak też nagrodzeniem najlepszych bibliotekarzy i bibliotek województwa podlaskiego.

wielkanoc7Tradycyjnie, we wtorek 10 maja br. spotkali się w Gminnej Bibliotece w Michałowie  entuzjaści słowa pisanego i drukowanego. Paulina, Gabrysia, Zosia i Kuba przedstawili swoje teksty do analizy.

tydzienW Michałowie, tak jak w całej Polsce rozpoczął się  tydzień bibliotek. W tym roku pod hasłem: ,,Biblioteka inspiruje."

wielkanoc9W ramach obchodu ,,Tygodnia Bibliotek" 11 maja br. do Gminnej Biblioteki w Michałowie zawitała 20 osobowa grupa przedszkolaków. ,,Krasnoludki" przybyli z paniami Danutą Jarmolik i Eugenią Wawreniuk.

wielkanoc49Prace konkursowe oceniła Komisja. Wszystkie prace podobały się. Są piękne. 

Bayer32Gminna Biblioteka w Michałowie w ramach obchodów Dni Oświaty, Książki i Prasy zaprosiła do Michałowa popularną autorkę panią Anię Bayer.

Pani Anna pisze wiersze dzieciom.

ptaki15

W Gminnej Bibliotece w Michałowie doszło do powołania klubu młodych adeptów pisania. Biblioteka w ramach współpracy z Gminnym Zespołem Szkół wyszła z inicjatywą wyłowienia młodych, zdolnych uczniów, którzy próbują pisać teksty, rysować czy układać wierszyki.

ptaki2W Gminnej Bibliotece w Michałowie dość aktywnie działa DKK (Dyskusyjny Klub Książki).
Kierownik, pani Teresa Rybińska stara się regularnie organizować spotkania wielbicieli słowa pisanego.

ptaki7Gminna Biblioteka w Michałowie serdecznie zaprasza na bardzo ciekawą ekspozycję fotografii przyrody, a konkretnie zdjęcia z życia ptaków.

smerfy2320 kwietnia 2016 roku do Michałowa z Krakowa zawitał teatrzyk dla dzieci o nazwie  ,,Edu - Artis".

Strona 1 z 4
Joomla Templates - by Joomlage.com