slide2-wypozyczalnia slide3-kacikmalucha slide1-pracownia
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 sidecolumn-bullet

Licznik odwiedzin strony

644489
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprz. tygodniu
W tym miesiącu
W poprz. miesiącu
Wszystkie dni
72
480
552
641110
7380
20631
644489
Twoje IP: 23.23.34.22
Czas: 2017-01-17 02:59:19

 fb

 

 

 

 

  b bezbarier

 

b bibliotekaplus

 

b ksiaznica

 

b michalowo

 

b rozwojbibliotek

 

 

 

 

 

Aktualności

swieta40Idą Święta... A jak Święta Bożego Narodzenia to i św. Mikołaj. A jak św. Mikołaj to oczywiście prezenty. Najlepiej w postaci książek.

swieta10Gminną Bibliotekę w Michałowie w mroźny, grudniowy dzień (13.12.2016 r.) odwiedziły dzielne ,,Pszczółki" z Gminnego Przedszkola w Michałowie. Tematem spotkania były tradycje i zwyczaje przed i w czasie Świąt Bożego Narodzenia.

swieta46...rozstrzygnięty. W naszej bibliotece działa Klub Młodych  Redaktorów. Został ogłoszony konkurs pt,, Co chciałbym otrzymać w prezencie od św. Mikołaja"?.

swieta93Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Dużo pracy ma św. Mikołaj. Ponieważ spadł śnieg to Święty Mikołaj odwiedza dzieci.

IMG 0058W powiecie białostockim (największym w Polsce) jest 15 gmin. W każdej gminie funkcjonują biblioteki. Książnica Podlaska organizuje cykliczne spotkania. Ostatnie było w naszej michałowskiej bibliotece (listopad). Tym razem 7 grudnia br. zostaliśmy zaproszeni do Turośni Kościelnej.

8329 listopada 2016 roku w Wigilię Andrzejek do Gminnej Biblioteki w Michałowie zawitał teatrzyk Ssmyk z Białegostoku. Na tą okoliczność nasza biblioteka zaprosiła szalenie sympatyczne i bardzo miłe dzieci z Przedszkola.

10529  listopada 2016 roku w Gminnej Bibliotece w Michałowie odbyło się poetyckie spotkanie z poetką i pisarką Małgorzatą Dobkowską. Ta białostocka poetka urodziła się 2 listopada 1966 roku.

nagrody3Książnica Podlaska, wspólnie ze starostwem powiatu białostockiego corocznie organizuje szereg konkursów. Nasza biblioteka w Michałowie stara się aktywnie w nich uczestniczyć. 16 listopada 2016 roku odbyło się podsumowanie dwóch konkursów.

ddklistopad1W Gminnej Bibliotece w Michałowie działa aktywnie Dyskusyjny Klub Książki. Na terenie naszego województwa podlaskiego jest 42 takich klubów. Miłośnicy ,,dobrej książki" praktycznie co miesiąc przy dobrej kawie i smacznym ciastku dyskutują o książkach.

jezykBardzo wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za tak aktywny udział, za wspaniałe pomysły i ciekawe prace plastyczne. Komisja Konkursowa pod przewodnictwem znanej michałowskiej plastyczki pani Małgorzaty Tarasewicz i pracowników biblioteki miała wielki dylemat, aby wybrać najlepszych.

narodowe2315 listopada 2016 roku do Gminnej Biblioteki w Michałowie zostali zaproszeni uczniowie maturalnej klasy III A na spotkanie z panem Łukaszem Łapińskim. Wykładowca, pracownik Instytutu Pamięci Narodowej (IPN) w Białymstoku mówił o Barwach i Symbolach Narodowych.

11 listopad16Wkrótce 11 Listopada, nasze Narodowe Święto. Polska po 123 latach niewoli odzyskała niepodległość. A było to dokładnie 11 listopada 1918 roku. Z okazji zbliżającego się święta Gminna Biblioteka w Michałowie zaprosiła dzieci z naszego samorządowego przedszkola.

gfhg79Przy Gminnej Bibliotece w Michałowie aktywnie działa Klub Młodych Redaktorów. Nasi zdolni przyszli dziennikarze napisali bajkę o Czerwonym Kapturku.

biblioteka-ksiazkiPowiat białostocki liczy 15 gmin. Książnica Podlaska wraz ze starostwem powiatowym organizują w poszczególnych bibliotekach spotkania cykliczne. Tym razem bibliotekarze z powiatu białostockiego przyjechali 26 października 2016 roku do Gminnej Biblioteki w Michałowie.

87700918 października 2016 roku do naszej biblioteki w Michałowie przyszła grupa przedszkolaków ,,Pszczółki". - Przyprowadziłam do biblioteki 17 przedszkolaków. Nasza grupa liczy 25 pociech, ale kilka osób choruje - powiedziała opiekunka  Pszczółek" pani Agnieszka Czerniawska.

grzyb-wrzos-trawa-prawdziwek-jesien...to kolejne spotkanie dzieci z michałowskiego Przedszkola w naszej Gminnej Bibliotece. 11 października 2016 roku do biblioteki przyszły dzieci z panią Lilą Gwizdak.

ksiazka-ruchomy-obrazek-0056W Gminnej Bibliotece w Michałowie działa aktywnie Klub Młodych Redaktorów. Spotykamy się w każdy wtorek i piszemy, omawiamy teksty młodych adeptów sztuki pisania.

Prezentujemy dwa wiersze napisane przez członków naszego Klubu.

DARY JESIENI90727  września 2016 roku do naszej biblioteki w Michałowie zawitały dzieci z Gminnego Przedszkola. Panie Ala i Justyna przyprowadziły dwudziestu 5- latków z grupy ,,Czarodzieje".  Biblioteka rozpoczęła cykl zajęć edukacyjnych dla przedszkolaków. To już tradycja, bo od wielu lat układa się znakomicie współpraca Przedszkola z Biblioteką.  

jesien2016Wszystkich chętnych, a szczególnie uzdolnionych plastycznie Gminna Biblioteka w Michałowie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym pt.: "JESIEŃ IDZIE PRZEZ ŚWIAT".

Strona 1 z 4
Joomla Templates - by Joomlage.com