slide2-wypozyczalnia slide3-kacikmalucha slide1-pracownia
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 sidecolumn-bullet

Licznik odwiedzin strony

598129
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprz. tygodniu
W tym miesiącu
W poprz. miesiącu
Wszystkie dni
400
860
3086
590974
17614
15841
598129
Twoje IP: 174.129.188.109
Czas: 2016-10-28 17:42:53

 fb

 

 

 

 

  b bezbarier

 

b bibliotekaplus

 

b ksiaznica

 

b michalowo

 

b rozwojbibliotek

 

 

 

 

 

Aktualności

Przy Gminnej Bibliotece w Michałowie aktywnie działa Klub Młodych Redaktorów. Nasi zdolni przyszli dziennikarze napisali bajkę o Czerwonym Kapturku.

biblioteka-ksiazkiPowiat białostocki liczy 15 gmin. Książnica Podlaska wraz ze starostwem powiatowym organizują w poszczególnych bibliotekach spotkania cykliczne. Tym razem bibliotekarze z powiatu białostockiego przyjechali 26 października 2016 roku do Gminnej Biblioteki w Michałowie.

87700918 października 2016 roku do naszej biblioteki w Michałowie przyszła grupa przedszkolaków ,,Pszczółki". - Przyprowadziłam do biblioteki 17 przedszkolaków. Nasza grupa liczy 25 pociech, ale kilka osób choruje - powiedziała opiekunka  Pszczółek" pani Agnieszka Czerniawska.

grzyb-wrzos-trawa-prawdziwek-jesien...to kolejne spotkanie dzieci z michałowskiego Przedszkola w naszej Gminnej Bibliotece. 11 października 2016 roku do biblioteki przyszły dzieci z panią Lilą Gwizdak.

ksiazka-ruchomy-obrazek-0056W Gminnej Bibliotece w Michałowie działa aktywnie Klub Młodych Redaktorów. Spotykamy się w każdy wtorek i piszemy, omawiamy teksty młodych adeptów sztuki pisania.

Prezentujemy dwa wiersze napisane przez członków naszego Klubu.

DARY JESIENI90727  września 2016 roku do naszej biblioteki w Michałowie zawitały dzieci z Gminnego Przedszkola. Panie Ala i Justyna przyprowadziły dwudziestu 5- latków z grupy ,,Czarodzieje".  Biblioteka rozpoczęła cykl zajęć edukacyjnych dla przedszkolaków. To już tradycja, bo od wielu lat układa się znakomicie współpraca Przedszkola z Biblioteką.  

jesien2016Wszystkich chętnych, a szczególnie uzdolnionych plastycznie Gminna Biblioteka w Michałowie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym pt.: "JESIEŃ IDZIE PRZEZ ŚWIAT".

ksiazkinowe3Nasza biblioteka systematycznie dokonuje zakupu nowych, atrakcyjnych książek.

zdjęciecfrhgtyj1... spotkali się w Gminnej Bibliotece w Michałowie. Zosia Aksiucik i Gabriela Wepa uczą się w michałowskim gimnazjum (I A ), a Paulina Wepa uczęszcza do klasy IV B Szkoły Podstawowej w Michałowie. Był na spotkaniu rodzynek, uczeń klasy IV B Kacper Stocki.

ksiazka-ruchomy-obrazek-0028 - To piękna, cudowna powieść o miłości, o upadającym imperium, ale przede wszystkim o sile wiary, która potrafi czasem góry przenosić - powiedział prezydent RP Andrzej Duda. Tegoroczna lektura została wybrana podczas głosowania spośród 5 propozycji.

IMG 2432DKK czyli Dyskusyjne Kluby Książki powstały w Polsce 10 lat temu. Z tej okazji Instytut Książki zorganizował Ogólnopolski Zlot Członków DKK. W naszej bibliotece w Michałowie taki Klub funkcjonuje od września 2014 roku.

DKKlipiec10W ostatnią sobotę lipca spotkaliśmy się, aby omówić i podzielić się swoimi uwagami na temat książki „Córki pszczelarza” Santy Montefiore.

koniec5W czwartek 29 lipca zakończyliśmy cykl wakacyjnych spotkań dla dzieci w naszej bibliotece. Podczas tegorocznych wakacji podróżowaliśmy po świecie. Poznawaliśmy kulturę, obyczaje, florę i faunę poszczególnych kontynentów kuli ziemskiej.

antarktyka37W Michałowie dzisiaj, 26 lipca br. był bardzo upalny dzień. Do biblioteki przyszło sporo dzieci na zajęcia z cyklu ,,Wakacje na wesoło". Wędrowaliśmy po świecie, odwiedzaliśmy kontynenty. We wtorek temat zajęć brzmiał: Arktyka i Antarktyda.

ameryka238Przez wieki Polacy marzyli, aby wyjechać do Ameryki. Mówili, że tam właśnie jest raj na ziemi. Jechali, jak pisał pisarz - Za chlebem.

ameryka27

Poprzednie zajęcia poświęcone były dalekiej Australii. 19 lipca 2016 roku odwiedziliśmy bardzo interesujący kontynent a dokładniej Amerykę Południową.

australia45

14 lipca 2016 roku do naszej Gminnej Biblioteki, zresztą, jak zwykle na wakacjach przyszło sporo dzieci. Mimo padającego deszczu frekwencja dopisała.

16075

12 lipca 2016 roku odbyło się kolejne spotkanie dzieci w bibliotece. Cieszy fakt, że do naszej placówki przychodzi sporo pociech przebywających na wakacjach w Michałowie. Dziadek Paweł przyszedł z dwiema wnuczkami z Białegostoku.

wakac15 lipca 2016 roku w naszej bibliotece rozmawialiśmy wakacyjnie o Europie, a dzieci wykonały flagi wybranych państw. 7 lipca br. we wtorek do biblioteki zaproszona został pani Edyta Rosiak, nauczycielka LO w Michałowie.

wak17Zgodnie z zapowiedzią, dokładnie 5 lipca 2016 roku w Gminnej Bibliotece w Michałowie rozpoczęły się zajęcia wakacyjne. Do biblioteki przyszli mamy, tatusie i babcie z dziećmi. A pociechy były z całej Polski. Hania i Zosia z Siemiatycz, Dominik i Maja z tatusiem Jackiem z Warszawy.

Strona 1 z 4
Joomla Templates - by Joomlage.com