slide2-wypozyczalnia slide3-kacikmalucha slide1-pracownia
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
CZŁOWIEK Z SOWĄ
DAR MORZA
A POTEM PRZYSZŁA WIOSNA
CZAR WIGILIJNEJ NOCY
BEZ PAMIĘCI
MADAME TUSSAUD
NIEBEZPIECZNA ZNAJOMOŚĆ
MORDERSTWO DOSKONAŁE
NIEPOKORNA
NIEDŹWIEDŹ WOJTEK
NOC GARGULCÓW
OSTATNIA WOLA SONJI
OSTATNI DZIEŃ ROKU
NA SKRAJU NOCY
DOTYK STRACHU
KREW TO WŁÓCZĘGA

 sidecolumn-bullet

Licznik odwiedzin strony

503948
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprz. tygodniu
W tym miesiącu
W poprz. miesiącu
Wszystkie dni
565
951
2006
498192
12872
15266
503948
Twoje IP: 54.159.89.7
Czas: 2016-05-25 16:43:36

 fb

 

 

 

 

  b bezbarier

 

b bibliotekaplus

 

b ksiaznica

 

b michalowo

 

b rozwojbibliotek

 

 

 

 

 

Aktualności

roza113 maja 2016 r. w nowej siedzibie Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego  przy  ul. Marii Składowskiej-Curie odbyły się uroczyste obchody Dnia Bibliotekarza i Tygodnia Bibliotek połączone z pożegnaniem Dyrektora Książnicy Podlaskiej, jak też nagrodzeniem najlepszych bibliotekarzy i bibliotek województwa podlaskiego.

wielkanoc7Tradycyjnie, we wtorek 10 maja br. spotkali się w Gminnej Bibliotece w Michałowie  entuzjaści słowa pisanego i drukowanego. Paulina, Gabrysia, Zosia i Kuba przedstawili swoje teksty do analizy.

tydzienW Michałowie, tak jak w całej Polsce rozpoczął się  tydzień bibliotek. W tym roku pod hasłem: ,,Biblioteka inspiruje."

wielkanoc9W ramach obchodu ,,Tygodnia Bibliotek" 11 maja br. do Gminnej Biblioteki w Michałowie zawitała 20 osobowa grupa przedszkolaków. ,,Krasnoludki" przybyli z paniami Danutą Jarmolik i Eugenią Wawreniuk.

wielkanoc49Prace konkursowe oceniła Komisja. Wszystkie prace podobały się. Są piękne. 

Bayer32Gminna Biblioteka w Michałowie w ramach obchodów Dni Oświaty, Książki i Prasy zaprosiła do Michałowa popularną autorkę panią Anię Bayer.

Pani Anna pisze wiersze dzieciom.

ptaki15

W Gminnej Bibliotece w Michałowie doszło do powołania klubu młodych adeptów pisania. Biblioteka w ramach współpracy z Gminnym Zespołem Szkół wyszła z inicjatywą wyłowienia młodych, zdolnych uczniów, którzy próbują pisać teksty, rysować czy układać wierszyki.

ptaki2W Gminnej Bibliotece w Michałowie dość aktywnie działa DKK (Dyskusyjny Klub Książki).
Kierownik, pani Teresa Rybińska stara się regularnie organizować spotkania wielbicieli słowa pisanego.

ptaki7Gminna Biblioteka w Michałowie serdecznie zaprasza na bardzo ciekawą ekspozycję fotografii przyrody, a konkretnie zdjęcia z życia ptaków.

smerfy2320 kwietnia 2016 roku do Michałowa z Krakowa zawitał teatrzyk dla dzieci o nazwie  ,,Edu - Artis".

przed112 kwietnia 2016 roku przybyła do Gminnej Biblioteki w Michałowie najmłodsza grupa dzieci z Gminnego Przedszkola.

wielkanoc6423 marca 2016 roku naszą bibliotekę w Michałowie odwiedzili młodzi przedszkolacy.

285402m2dptpdet8Uwaga! Jest okazja do wykazania się swoim talentem i pomysłami. 

siewcavangoghGminna Biblioteka w Michałowie zaprasza na powiatową akcja poszukiwawczo – wywiadowcza „Podwórkowe przypowieści powiatu białostockiego

w przysłowiach i powiedzeniach” 

Wieczor Patriotyczny-3Konkurs polega na wykonaniu pracy plastycznej inspirowanej utworem ,,Rozszumiały się wierzby płaczące".

mar11W Gminnej Bibliotece w Michałowie działa DKK, czyli Dyskusyjny Klub Książki. Polega to na cyklicznych spotkaniach wielbicieli książek.

mar17W Polsce i w Michałowie powoli wszystko dochodzi do normalności. Święto Kobiet było niesłusznie kojarzone z socjalizmem.

mar48Gminna Biblioteka w Michałowie zaprosiła przedszkolaków na pogadankę o bezpieczeństwie. 2 marca bibliotekę odwiedziła grupa ,,Krasnoludków", którą opiekowała się pani Danusia. Natomiast 9 marca do biblioteki przyszli ,,Czarodzieje" z panią Kasią.

wys10Gminna Biblioteka w Michałowie serdecznie zaprasza do swojej placówki przy ulicy Białostockiej 30A. Oprócz wypożyczenia ciekawych książek, poczytania prasy można i trzeba zobaczyć dwie interesujące wystawy.

Strona 1 z 4
Joomla Templates - by Joomlage.com