slide2-wypozyczalnia slide3-kacikmalucha slide1-pracownia
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 sidecolumn-bullet

Licznik odwiedzin strony

748152
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprz. tygodniu
W tym miesiącu
W poprz. miesiącu
Wszystkie dni
535
488
2180
739772
18468
19878
748152
Twoje IP: 54.145.118.24
Czas: 2017-05-24 07:58:51

 fb

 

  

 

 narodowy program

 biblioteka narodowa

 ministerstwo kultury

   

 b bezbarier

 

b bibliotekaplus

 

b ksiaznica

 

b michalowo

 

b rozwojbibliotek

 

 

 

 

 

Aktualności
aaaaaaaa66Na seminarium bibliotekarzy z czterech powiatów (białostocki, łomżyński, moniecki i suwalski) w dniu 19 maja br. w Supraślu kierownik Książnicy Podlaskiej pani Małgorzata Rokicka posumowała konkurs ,,Literackie kwiaty powiatu białostockiego".
v dfbhgtjyyhW dniu 20 maja br. w zakresie zajęć edukacyjnych gościliśmy dwie grupy przedszkolaków z G.P. w Michałowie. O godz. 10.30  zawitała do nas grupa p. Iwony Nazarko ,,Muchomorki".  A o 12,30  przybyła do biblioteki grupa p. Lili Gwizdak '" Pszczółki ".
Tematy zajęć dla obu grup były takie same.
aaaaaaaa59W dniach 6 - 16 maja br. w naszej bibliotece trwała ciesząca się dużym powodzeniem loteria fantowa. Wykorzystaliśmy pobyt pana Piotra Nesterowicza w Michałowie i zaprosiliśmy do losowania nagród. Pan Piotr wylosował następujących laureatów:
aaaaaaaa38Do Gminnej Biblioteki w Michałowie w ramach Dni Oświaty, Książki i Prasy  przybył autor książki pt,,Cudowna" Piotr Nesterowicz. Autor opisuje zjawisko cudu w Zabłudowie, a było to 50 lat temu w maju 1965 roku. Książka ,,Cudowna" zdobyła Nagrodę Literacką Prezydenta Białegostoku im. Wiesława Kazaneckiego.
spotkanieMaj, to wyjątkowy miesiąc, również w życiu bibliotek .Od 3 maja obchodzimy uroczyście Dni Oświaty, Książki i Prasy. W bibliotece funkcjonuje kiermasz książek ( można kupić dobrą książkę za szymboliczną złotówkę), loteria fantowa (książkowa) oraz spotkania autorskie.
NesterowiczNa zaproszenie Gminnej Biblioteki w Michałowie w dniu 19 maja 2015 roku przyjedzie do Michałowa znany pisarz, autor książki pt: "Cudowna" - Piotr Nesterowicz.

ksiazka w plakacie 6828Gminna Biblioteka w Michałowie z okazji Dni Oświaty, Książki i Prasy organizuje konkurs dla Czytelników.

Aby wziąć udział w konkursie należy w dniach 12-16 maja br. wypożyczyć książkę, wypełnić kupon i czekać na losowanie cennych nagród.

zdjęcie18Znakomita polska pisarka, Barbara Kosmowska w ramach DKK ( Dyskusyjny Klub Książki)  23 kwietnia br. gościła w Gminnej Bibliotece w Michałowie.

targi ksiazkiW Białymstoku w dniach 24 - 26 kwietnia 2015 roku królowała książka. Właśnie w tych dniach po raz czwarty do Białegostoku zjechało ponad 60 wydawnictw i wielu znanych pisarzy.

image func,,Jestem strażnikiem przyrody". Grupa przedszkolna ,,Krasnoludki" odwiedziła bibliotekę wraz ze swoją panią Danutą Jarmolik. Było to 23 kwietnia 2015 roku.

zdjęcie29W Gminnej Bibliotece w Michałowie w ramach szkolenia  z zakresu ECDL e - Citizen  trwa 40 godzinny kurs komputerowy.

214-kolorowe-pisanki-wielkanocne

W dniu 22 kwietnia 2015 roku do siedziby Gminnej Biblioteki w Michałowie przy ulicy Białostockiej 30A zaprosiliśmy dzieci wraz z rodzicami na podsumowanie konkursu pt. "Świąteczne ozdoby Wielkanocne". Kierownik Biblioteki Mikołaj Greś podsumował wyniki konkursu i przedstawił laureatów.

pszcPszczółki zawitały do nas 14.04.2015 r. wraz ze swoją panią Ałłą Matwiejczyk. Po powitaniu i obejrzeniu ,,kącika malucha’’, książeczek oraz rozmowie na temat ulubionych bajek i historyjek, przeszliśmy do głośnego czytania w bibliotece. Tu się okazało, że dzieci chcą posłuchać bajek o smokach.

 

wielkanocc1A to, za sprawą wesołych i rozgadanych przedszkolaków z grupy Pszczółki z G.P., które odwiedziły bibliotekę ze swoją panią Lilą Gwizdak.

718.03.2015r. w ramach cyklicznych zajęć edukacyjnych powitaliśmy w bibliotece grupę przedszkolaków „Muchomorki” z panią Iwoną Nazarko. Tematem zajęć była oczywiście Wiosna i zbliżające się Święta Wielkanocne.

zdjęcie17Dnia 3.03.2015 r. w G.B.  odbyło się spotkanie autorskie  z pisarką dla dzieci p. Joanną Preisner, zorganizowane przez p. Małgorzatę Rokicką kier. Biblioteki Publicznej Powiatu Białostockiego.

Joomla Templates - by Joomlage.com