slide2-wypozyczalnia slide3-kacikmalucha slide1-pracownia
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 sidecolumn-bullet

Licznik odwiedzin strony

772323
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprz. tygodniu
W tym miesiącu
W poprz. miesiącu
Wszystkie dni
846
0
846
767701
18472
24167
772323
Twoje IP: 54.224.76.150
Czas: 2017-06-28 19:10:19

 fb

 

  

 

 narodowy program

 biblioteka narodowa

 ministerstwo kultury

   

 b bezbarier

 

b bibliotekaplus

 

b ksiaznica

 

b michalowo

 

b rozwojbibliotek

 

 

 

 

 

Krasnoludki w ,,Bajkowej Krainie"

 
A620 lutego do Gminnej Biblioteki w Michałowie przybyły przedszkolaki z grupy ,,Krasnoludki" ze swoją uroczą panią Agnieszką Czerniawską.
Przemiłe panie Ania i Teresa  bibliotekarki przywitały dzieci ciepłymi słowami. Przedszkolaki po kolei opowiadały o swoich ulubionych bajkowych bohaterach.
Pani Ania czytała na głos bajki. Dzieci dowiedziały się, że każda bajka kończy się mądrym morałem i czegoś pozytywnego uczy- np. że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, czy nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe itp. Przebojem bajkowym okazała się książka, bardzo kolorowa,  pt ,,Stare misie nie chodzą po drzewach". To opowieść o mądrości, która przychodzi z wiekiem. 
Następnie dzieci pięknie się bawiły przy baśniowych zgadywankach. Największą wiedzą wykazała się Zosia. (Brawo).
Dzieci pani Agnieszki przyniosły ze sobą prace z prośbą, aby Biblioteka je oceniła.  Komisja pod przewodnictwem kierownika pana Mikołaja Gresia i pań bibliotekarek wybrała najlepszą pracę. Nagrodę (kolorowanka) otrzymała Emilka Dąbrowska.
Dzieci chętnie przebywały w bajkowej krainie. Na koniec pani Ania wręczyła wszystkim ,,Krasnoludkom" słodycze i zakładki do książeczek. Dzieciom z Przedszkola Biblioteka bardzo się podobała i powiedziały, że wkrótce tu wrócą ze swoją panią Agnieszką lub swoimi rodzicami. Czym skorupka za młodu nasiąknie...
 
Czytany 455 razy
Joomla Templates - by Joomlage.com