slide2-wypozyczalnia slide3-kacikmalucha slide1-pracownia
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 sidecolumn-bullet

Licznik odwiedzin strony

772880
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprz. tygodniu
W tym miesiącu
W poprz. miesiącu
Wszystkie dni
386
1017
1403
767701
19029
24167
772880
Twoje IP: 54.82.164.182
Czas: 2017-06-29 15:48:07

 fb

 

  

 

 narodowy program

 biblioteka narodowa

 ministerstwo kultury

   

 b bezbarier

 

b bibliotekaplus

 

b ksiaznica

 

b michalowo

 

b rozwojbibliotek

 

 

 

 

 

Książki lokalne cd.

119993Dzisiaj tj.29 października 2015 roku pryszła do naszej biblioteki w Michałowie pani Liliana Zwolińska. To stała czytelniczka, mieszkanka Michałowa z ulicy Strzeleckiej. Pani Liliana przyniosła do biblioteki prezent w postaci napisanej ... książki.
Autorka książki pt,,Kalina" na 255 stronach barwnie opisuje losy swoich bohaterów. Bardzo miło się czyta debiutancką publikację mieszkanki Michałowa. Sporo wątków, barwnie opisane akcje. Książkę pt,,Kalina" wydało wydawnictwo EKO-DOM Sp. z o.o. w Grajewie. Wcześniej wiedzieliśmy, że pani Liliana ma talent. Pisała wiersze i krótkie teksty do "Gazety Michałowa". Jednak wydanie własnej książki miło nas zaskoczyło. Fajne i mądre jest motto:
"Droga do Boga jest jak wodzenie palcem po róży.Zanim osiągnie się piękno kwiatu,trzeba pokonać drogę przez ciernie."
                     Liliana Zwolińska
 
Gminna Biblioteka w Michałowie bardzo serdecznie gratuluje autorce książki i życzy twórczej weny do pisania. Warto pisać, każdy z nas ma talent. Nie bójmy  podzielić się darem od Boga z innymi. Zapraszamy do biblioteki ludzi z talentem, zapraszamy, przynoście swoje publikacje. A może gdzieś na strychu lub w szufladach leżą piękne wiersze, pamiętniki itp. Czekamy na Was w bibliotece.
Czytany 628 razy
Joomla Templates - by Joomlage.com