slide2-wypozyczalnia slide3-kacikmalucha slide1-pracownia
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 sidecolumn-bullet

Licznik odwiedzin strony

708386
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprz. tygodniu
W tym miesiącu
W poprz. miesiącu
Wszystkie dni
266
640
2320
699709
32121
23981
708386
Twoje IP: 54.197.74.137
Czas: 2017-03-30 06:45:26

 fb

 

  

 

 narodowy program

 biblioteka narodowa

 ministerstwo kultury

   

 b bezbarier

 

b bibliotekaplus

 

b ksiaznica

 

b michalowo

 

b rozwojbibliotek

 

 

 

 

 

W bibliotece powstał klub młodych dziennikarzy

ptaki15

W Gminnej Bibliotece w Michałowie doszło do powołania klubu młodych adeptów pisania. Biblioteka w ramach współpracy z Gminnym Zespołem Szkół wyszła z inicjatywą wyłowienia młodych, zdolnych uczniów, którzy próbują pisać teksty, rysować czy układać wierszyki.

W ubiegłym tygodniu były redaktor naczelny ,,Gazety Michałowa" spotkał się z klasą VI A. To spotkanie zorganizowała Wychowawczyni tej klasy- pani Tamara Durek. Pan Mikołaj opowiedział o historii gazety lokalnej w Michałowie. 26 kwietnia br. do biblioteki przyszli: Zosia, Wiktoria, Gabrysia i Kuba.
Z różnych względów nie wszyscy chętni mogli w nim uczestniczyć. Redaktor opowiadał jak powstają teksty do gazety, kto pisze, jak składa się lokalną prasę itd. Pokazał książkę wydaną kilka lat temu pt,,18 lat Gazety Michałowa". Okazało się, że w klasie VI A uczy się uzdolniona młodzież. Są nawet uczniowie, którzy zaczynają pisać... książki. 

Następne spotkanie zostało zaplanowane na 10 maja w godzinach 14 - 16. Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy chcą zostać w przyszłości dziennikarzami.

 


Zapraszam do czytania informacji zamieszczanych na stronie naszej biblioteki.

 

***
Gminna Biblioteka przypomina o upływającym terminie konkursu pt.: ,,Rozszumiały się wierzby płaczące".  Więcejinformacji o tym konkursie można uzyskać klikając TUTAJ

  • ptaki15
  • ptaki16
  • ptaki17

Simple Image Gallery Extended

 

Czytany 179 razy
Joomla Templates - by Joomlage.com