slide2-wypozyczalnia slide3-kacikmalucha slide1-pracownia
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 sidecolumn-bullet

Licznik odwiedzin strony

772373
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprz. tygodniu
W tym miesiącu
W poprz. miesiącu
Wszystkie dni
896
0
896
767701
18522
24167
772373
Twoje IP: 54.224.76.150
Czas: 2017-06-28 19:20:27

 fb

 

  

 

 narodowy program

 biblioteka narodowa

 ministerstwo kultury

   

 b bezbarier

 

b bibliotekaplus

 

b ksiaznica

 

b michalowo

 

b rozwojbibliotek

 

 

 

 

 

TYDZIEŃ BIBLIOTEK (08-15.05.2016)

tydzienW Michałowie, tak jak w całej Polsce rozpoczął się  tydzień bibliotek. W tym roku pod hasłem: ,,Biblioteka inspiruje."

W ramach tego tygodnia w naszej bibliotece dużo się dzieje. Dzieci i młodzież przynoszą prace na ogłoszone wcześniej konkursy. W konkursach biorą również osoby dorosłe. Mamy nadzieję, że zostaną prace naszych Czytelników docenione przez jury komisji konkursowych na wyższych szczeblach. Za powodzenie trzymamy kciuki. Odbywają się ciekawe spotkania autorskie, młodzież przychodzi na przedstawienia teatrzyku. Biblioteka prowadzi warsztaty dziennikarskie dla młodzieży. Czekają fajne nagrody. Każdy Czytelnik wrzuca do urny kartkę ze swoim nazwiskiem. Na końcu będą losowane cenne nagrody.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszych bibliotek w Michałowie, w Bondarach i w Szymkach. Naprawdę warto!

My, Polacy ciągle czytamy za mało. Wyprzedzają, niestety Nas nie tylko kraje skandynawskie gdzie czyta się najwięcej książek na świecie. Przed Nami są nasi sąsiedzi Czesi. A przecież stamtąd właśnie przyjęliśmy chrześcijaństwo 1050 lat temu. Warto wziąć wzór z braci Czechów i zacząć czytać więcej książek.

W naszych bibliotekach pojawiło się ostatnio sporo ciekawych pozycji. Bardzo wielu mamy zdolnych pisarzy. Szczególnie pań. Zapraszamy i zachęcamy do odwiedzania bibliotek.

Oprócz atrakcyjnych książek można tu poczytać różnorodną prasę, skorzystać z komputera lub wydrukować potrzebne materiały z internetu.

Korzystajmy z tego, że  są w naszej gminie są dobrze wyposażone biblioteki. Pamiętajmy!!! Do biblioteki chodzimy przez cały rok a szczególnie w maju. Kiedyś w maju świętowano Dni Oświaty, Książki i Prasy. Dziękujemy za życzenia z okazji Dnia Bibliotekarza (8 maja).

Miło Nam, że nasza praca jest doceniana. To dodaje siły i chęci do dalszej pracy.

Zapraszamy do bibliotek!!! Atrakcyjne książki czekają!!!

Czytany 203 razy
Joomla Templates - by Joomlage.com