slide2-wypozyczalnia slide3-kacikmalucha slide1-pracownia
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 sidecolumn-bullet

Licznik odwiedzin strony

772320
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprz. tygodniu
W tym miesiącu
W poprz. miesiącu
Wszystkie dni
843
0
843
767701
18469
24167
772320
Twoje IP: 54.224.76.150
Czas: 2017-06-28 19:09:32

 fb

 

  

 

 narodowy program

 biblioteka narodowa

 ministerstwo kultury

   

 b bezbarier

 

b bibliotekaplus

 

b ksiaznica

 

b michalowo

 

b rozwojbibliotek

 

 

 

 

 

Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43

Ankieta Gazety Michałowa

ankieta gw 150pxJubileusz 18- lecia działalności Gazety Michałowa i okolicznościowe spotkanie redaktorów skłoniło nas, redaktorów, do podsumowań i pewnej refleksji nad zawartością gazety. Naszym celem jest aby gazeta była z każdym wydaniem lepsza, ciekawsza, poczytniejsza. 18 lat doświadczeń potwierdza nas w przekonaniu, że idziemy dobrą.

Nie ustajemy jednak w wysiłkach, sami sobie podwyższamy poprzeczkę. Chcemy usłyszeć opinie czytelników, fanów gazety jak również osób niechętnych lub wręcz przeciwników (choć głęboko wierzymy, że takich jednak nie ma). Ankieta, do wypełnienia anonimowo, jest do ściągnięcia w formacie *.pdf jak również znajdziecie ją w Gminnej Bibliotece, ul. Białostocka 30A będącej również siedzibą Redakcji Gazety.

O czym lubicie czytać w Waszej lokalnej gazecie? Czego jest za mało- czego za dużo? Macie nowe pomysły, tematy? Podzielcie się nimi z nami. Czekamy na wasze opinie!

Redakcja Gazety Michałowa
Julita Niepłoch-Sitnicka

 

 Pobierz ankietę do wypełnieniaico pdf

Czytany 554 razy
Joomla Templates - by Joomlage.com