slide2-wypozyczalnia slide3-kacikmalucha slide1-pracownia
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 sidecolumn-bullet

Licznik odwiedzin strony

772915
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprz. tygodniu
W tym miesiącu
W poprz. miesiącu
Wszystkie dni
421
1017
1438
767701
19064
24167
772915
Twoje IP: 54.82.164.182
Czas: 2017-06-29 15:56:24

 fb

 

  

 

 narodowy program

 biblioteka narodowa

 ministerstwo kultury

   

 b bezbarier

 

b bibliotekaplus

 

b ksiaznica

 

b michalowo

 

b rozwojbibliotek

 

 

 

 

 

Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43

Wspieraj bibliotekę – wypełnij ankietę!

ankieta bib 150pxGminna Biblioteka w Michałowie to nasza wspólna przestrzeń społeczna. To dobro nas wszystkich i dla dobra całej społeczności gminy codziennie wypełniamy konkretne zadania. Chcemy trafiać do odbiorców i czytelników, wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom i słuchać ich propozycji. Stąd pomysł ankiety skierowanej do naszych czytelników i użytkowników. W kilku punktach zawarte są pomysły działań i kierunki dalszego rozwoju biblioteki.

Ankietę można pobrać w formacie *.pdf wydrukować u siebie w domu, wypełnić i przynieść do biblioteki razem z książkami do wymiany. Ankieta jest również dostępna na miejscu w bibliotece. Do wypełnienia anonimowo - interesują nas jedynie oczekiwania czytelników a nie dane osobowe - tu zapewniamy dyskrecję.


Wyniki ankiet ogłosimy po uzbieraniu miarodajnej liczby recenzentów i do ich potrzeb będziemy dostosowywać nasze kolejne działania.

Dziękujemy za Wasze wsparcie biblioteki!


Julita Niepłoch- Sitnicka

 

 Pobierz ankietę do wypełnieniaico pdf

Czytany 474 razy
Joomla Templates - by Joomlage.com