slide2-wypozyczalnia slide3-kacikmalucha slide1-pracownia
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 sidecolumn-bullet

Licznik odwiedzin strony

772319
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprz. tygodniu
W tym miesiącu
W poprz. miesiącu
Wszystkie dni
842
0
842
767701
18468
24167
772319
Twoje IP: 54.224.76.150
Czas: 2017-06-28 19:09:16

 fb

 

  

 

 narodowy program

 biblioteka narodowa

 ministerstwo kultury

   

 b bezbarier

 

b bibliotekaplus

 

b ksiaznica

 

b michalowo

 

b rozwojbibliotek

 

 

 

 

 

Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43

I miejsce w powiatowym konkursie plastycznym!

nagrodaBrawa dla naszej czytelniczki Darii Nowik!

W sobotę 9 listopada w Gminnej Bibliotece w Michałowie miała miejsce wspaniała uroczystość wręczenia nagrody głównej Darii Nowik za zajęcia I miejsca w Powiatowym konkursie plastycznym  pt. „Kolorowy świat w utworach Juliana Tuwima”. Dodatkowo wyróżnienia otrzymały jeszcze trzy nasze czytelniczki o wyjątkowym talencie plastycznym: Milena Brumer, Natalia Sitnicka i Magdalena Drozdowska.

Prace konkursowe powstały podczas wakacyjnych spotkań pt. „Poranek z bajką w bibliotece”, kiedy to szczególnie kolorowo promowaliśmy czytelnictwo utworów Juliana Tuwima. Okazało się, że trud włożony w organizację podobnych zajęć profituje na wielu płaszczyznach. Docenienie naszych bibliotecznych starań przez jury książnicy to jedno a szczera radość dzieciaków z nagród, wspólnych spotkań i pracy to drugie - oba osiągnięcia jednakowo ważne!

 Konkurs plastyczny zorganizowany był przez Książnicę Podlaską im. Łukasza Górnickiego oraz Bibliotekę Publiczną Powiatu Białostockiego w Białymstoku. Skierowano go do najmłodszych czytelników bibliotek samorządowych z powiatu białostockiego. Wpłynęło 109 zgłoszeń (z 13 gmin  powiatu na 15 funkcjonujących ). Zgłoszono do konkursu: 42 przedszkolaków i 67 uczniów ze szkoły podstawowej. Nasza czytelniczka 5-letnia Daria Nowik zajęła zaszczytne I miejsce – gratulacje!

Oprócz dyplomów i nagród przekazanych przez Książnicę Podlaską, przygotowaliśmy dzieciom słodki poczęstunek a nasze laureatki zostały dodatkowo obdarowane cieplutkimi i mięciutkimi kocami dziecięcymi, na zimowe wieczory przy książce, w darze od naszego sąsiada/sponsora firmy P.H.P.U. "Unia" Sp. z o.o. "UMIPLED" Michałowo.

W imieniu dzieci dziękujemy sponsorowi.

Julita Niepłoch- Sitnicka

 

  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • nagroda

Simple Image Gallery Extended

 

Czytany 504 razy
Joomla Templates - by Joomlage.com