KONKURS ,,SUPEROWA ZAKŁADKA” – ROZSTRZYGNIĘTY

Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku wspólnie ze starostwem białostockim ogłosiła wyniki konkursu pt,,Superowa zakładka do książki”.

Każdy kto czyta książki wie jak ważną rolę pełni zakładka. Wiadomo, na której stronie zakończyliśmy wieczorne czytanie książki. Nasza biblioteka w Michałowie wzięła udział w tym powiatowym konkursie. 14 czerwca br. do Książnicy  przybyli przedstawiciele bibliotek z powiatu białostockiego. Na konkurs wpłynęło 86 zakładek. Można je było podziwiać na wystawie w Książnicy. Przedstawiciele michałowskiej biblioteki spisali się znakomicie. Dyplom otrzymała Małgorzata Kozłowska. Praca Małgosi została wyróżniona za pomysłowość i precyzyjne wykonanie. Dyplom i torbę z nagrodami odebrała bibliotekarka Anna Awruk. Dyplomy za udział w powiatowym konkursie plastycznym otrzymali również Emilia Dąbrowska i Magdalena Wawreniuk. Okazało się, że warto startować w konkursach. Oprócz wielu nagród dochodzi satysfakcja i intelektualny rozwój dzieci. Wszystkim nagrodzonym Gminna Biblioteka w Michałowie składa serdeczne gratulacje.