NOWOŚCI KSIĄŻKOWE W BIBLIOTECE


Gminną Bibliotekę w Michałowie oraz dwie filie w Bondarach i w Szymkach odwiedza sporo Czytelników. To bardzo nas bibliotekarzy cieszy.

Zbliżają się wakacje. Do naszej gminy przyjeżdżają ludzie z różnych stron Polski. Również z zagranicy. Nastały czasy, że mieszkańcy naszej gminy pracują i mieszkają w Brukseli, Londynie, czy w Nowym Jorku. Ostatnio odwiedził bibliotekę michałowianin mieszkający w Norwegii i skorzystał z internetu. Spotkał się z koleżanką, która przyjechała w rodzinne strony ze Szwajcarii. Takie mamy czasy. Dlatego biblioteka systematycznie dokonuje zakupów nowości książkowych. Nastały dobre czasy, że sporo jest na rynku ciekawych pozycji. Nasze panie bibliotekarki starannie śledzą ukazujące się książki i kupują do bibliotek. Zakupiona książka musi być opisana, zarejestrowana i wówczas może wypożyczyć nasz Czytelnik. Całe szczęście, że mimo ery internetu książki są czytane. Zapraszamy do naszych bibliotek, bo mamy sporo ciekawych pozycji książkowych. Praktycznie każda ukazująca się książka jest do kupienia. A najciekawsze wzbogacają zbiory naszych bibliotek. Książki czekają, zapraszamy…