NAJLEPSI, MŁODZI CZYTELNICY.

Do Gminnej Biblioteki w Michałowie 28 czerwca 2017 roku zostali zaproszeni najlepsi, młodzi  czytelnicy. Było to spotkanie, podsumowanie: 2017 roku czytelniczego. Na imprezę przyszli najlepsi, najaktywniejsi czytelnicy korzystający z bogatych zasobów naszej biblioteki. Pani kierownik Teresa Rybińska przywitała wszystkich, gratulowała pięknych wyników i życzyła dalszych przygód z książkami. Pani kierownik wspólnie z bibliotekarką Anną Awruk wręczyły nagrody. Później laureaci zostali zaproszeni do poczęstunku. Po konsumpcji dzieci radośnie się bawiły. Wraz z pociechami przyszli rodzice lub babcie. W 2017 roku czytelniczym najbardziej aktywni czytelnicy to: 1/ Jakub Jurczak. Przeczytał aż 254 książki. Wielkie brawa i serdeczne gratulacje. 2/ Bracia Aleksander i Piotr Mackiewicz. 3/ Wareniuk Magda. 4/ Wawreniuk Tomasz. 5/ Matujewicz Marysia. 7/ Kalinowska Maja.8/ Kalinowski Patryk. 9/ Bołtryk Dominika.10/ Karpiuk Dariusz. 11/ Socha Karolina. Nagrodzonym składamy serdeczne gratulacje i życzymy przeczytania interesujących książek. Chcemy aby jak najwięcej dzieci przychodziło do biblioteki i czytało książki.