8-15 MAJA TYDZIEŃ BIBLIOTEK


Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich podało hasło na XV już Tydzień Bibliotek. To uroczyste spotkanie z książką odbędzie się w dniach 8- 15 maja 2018 roku. Tegoroczne hasło brzmi: (DO)WOLNOŚC CZYTANIA.  Nasza biblioteka w Michałowie i dwie filie biblioteczne w Bondarach i w Szymkach serdecznie zapraszają do odwiedzania bibliotek. Czytanie książek poprawia jakość naszego życia, samopoczucia i rozwija intelektualne życie człowieka. Czytanie, to sama przyjemność.

Wisława Szymborska, laureatka Nagrody Nobla powiedziała: CZYTANIE KSIĄŻEK TO NAJPIĘKNIEJSZA ZABAWA, JAKĄ SOBIE LUDZKOŚĆ WYMYŚLIŁA.

Umberto Eco: KTO CZYTA , ŻYJE PODWÓJNIE.
Kartezjusz: CZYTANIE DOBRYCH KSIĄŻEK JEST NICZYM ROZMOWA Z NAJWSPANIALSZYMI LUDŹMI MINIONYCH CZASÓW.
Nasze sympatyczne panie bibliotekarki czekają na Was. Zapraszamy bardzo ciepło w majowym nastroju do odwiedzania naszych placówek. Kto przyjdzie, będzie mógł wypożyczyć interesujące książki. W miesiącu kwietniu nasza biblioteka zakupiła sporo najnowszych książek. Ostatnio w Polsce jest wysyp nowości książkowych. Białystok organizuje po raz kolejny Międzynarodowe Targi Książki. Do stolicy Podlasia przyjeżdżają wybitni pisarze.
Do naszych bibliotek na terenie gminy Michałowa zapraszamy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Każdy coś znajdzie interesującego. Zapraszamy wszystkich.

Czekają na Państwa, oprócz książek liczne atrakcje. Do zobaczenia w bibliotekach. Dobra książka nigdy nie zawodzi. Czytać trzeba, czytać warto. Kto czyta lepiej się czuje, lepiej żyje. Czytanie książek to wielka przyjemność i intelektualna przygoda. A kto z nas nie lubi przygód? I to za darmo. Warto skorzystać z naszych ofert. Serdecznie zapraszamy!