MAJOWY KONKURS CZYTELNICZY- wyniki

Gminna Biblioteka w Michałowie jak co roku w miesiącu maju organizowała konkurs dla swoich Czytelników.

W dniach 8- 15 maja br. obchodziliśmy Tydzień Bibliotek. Praktycznie przez cały maj biblioteka była bardzo aktywna. Czytelnicy, którzy odwiedzali naszą placówkę w maju, po wypożyczeniu książek do urny wrzucali kartkę ze swoim nazwiskiem. 7 czerwca odbyło się spotkanie autorskie z Arkadiuszem Niemirskim, w którym wzięła udział młodzież ze szkoły średniej i podstawowej oraz panie z DKK, które  zostały poproszone do losowania. A oto wyniki:

Kategoria: DZIECI

1/ Karolina Socha (kredki pastele, akwarela),

2/ Wiktoria Repnik (komplet kredek),

3/ Maja Bobko (kredki pastele mniejsze)

Wyróżnienia:

– Hubert Puczyński (badminton)

– Daria Aksiucik (słuchawki),

– Dagmara Ostrowiecka (słuchawki).

Wszystkie dzieci otrzymają wymienione nagrody i dodatkowo książki. Zapraszamy po odbiór do biblioteki.

Kategoria: DOROŚLI:

1/ Ludmiła Jarmocik (komplet salaterek),

2/ Paweł Repnik  (przyprawnik),

3/ Maria Kaczmarek (zestaw śniadaniowy)

Wyróżnienia:

– Feliksa Połocka (przesiewacz),

– Olga Abramowicz (odświeżacz Brait),

– Mikołaj Abramowicz (minutnik).

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział a nagrodzonym gratulujemy. Zapraszamy po odbiór nagród do biblioteki.