NOC BIBLIOTEK

NOC BIBLIOTEK to wielkie święto bibliotek i czytania- ogólnopolska akcja w niekonwencjonalny sposób zachęcająca do korzystania z zasobów bibliotek. W bibliotekach w całej Polsce czekają na czytelników specjalne wydarzenia- niecodzienne  spotkania z literaturą.

Gminna Biblioteka w Michałowie postanowiła włączyć się do tej akcji. Impreza odbędzie się 5 października  o godzinie 17. W programie mnóstwo atrakcji i niespodzianek, warsztaty manualne oraz „czytanie w ciemno”-  czyli wspólne czytanie przy latarkach i lampionach. Zachęcamy, aby na tę przygodę w bibliotece zabrać ze sobą latarki oraz poduszki. Noc Bibliotek w Michałowie przeznaczona jest dla dzieci.

Liczymy na to, że po poznaniu biblioteki tej wyjątkowej nocy, mali czytelnicy( i ci więksi też !) wrócą w dzień. I w kolejne dni…Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!