Konkurs „Zareklamuj swoją bibliotekę”.

Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Białymstoku i Stowarzyszeniem Bibliotekarzy Polskich zapraszają do udziału w literacko – fotograficznym konkursie „Zareklamuj swoją bibliotekę”

Zachęcamy osoby 50+ do wypromowania „magicznego miejsca” w swojej gminie przy pomocy hasła, wzbogaconego fotografią biblioteki.

Zapraszamy do udziału wszystkie gminne biblioteki publiczne, działające na terenie powiatu białostockiego oraz ich reprezentantów – 1 zespół, składający się z 2 osób, korzystających z usług danej placówki z ww. terenu.

Termin nadsyłania prac mija 1 czerwca 2021 r.

Nasze czytelniczki panie I. Skowrońska i K. Biała przygotowały pracę z hasłem reklamowym, która została przesłana do organizatora. Czekamy na wyniki!