Przedszkolaki w bibliotece!

15 czerwca 2021 r. odwiedziły nas „Pszczółki” i „Czarodzieje” czyli grupy dzieci z miejscowego Przedszkola wraz ze swoimi przesympatycznymi paniami – A. Matwiejczyk, J. Durek. K. Grygorowicz i B. Filipczuk. Przygotowaliśmy dla nich zajęcia biblioteczne dotyczące bezpiecznego zachowania podczas zbliżających się wakacji. Dzieci obejrzały prezentację multimedialną przedstawiającą zasady bezpiecznego spędzania wolnego czasu oraz zachowania w różnych sytuacjach zagrożenia. Następnie przedszkolaki bezbłędnie odpowiadały na zagadki związane z tą tematyką. Wiele radości wywołały zabawy ruchowe w ogródku biblioteki a wykonane rysunki uśmiechy na twarzach dzieci i dorosłych. Za aktywny udział w zajęciach i bardzo grzeczne zachowanie – wszyscy nasi mali goście otrzymali drobne upominki: książeczkę, zakładkę, kartę Małego czytelnika oraz słodką niespodziankę.

To było bardzo miłe spotkanie!