Odwiedziny Pszczółek w bibliotece.

Dnia 22.02.2022 r. odwiedziły nas urocze Pszczółki z Gminnego Przedszkola w Michałowie wraz z paniami Katarzyną Grygorowicz i Barbarą Filipczuk. To była przemiła wizyta. Dzieci gościły w bibliotece już kolejny raz dlatego dobrze wiedziały czym zajmuje się nasza placówka. Po obejrzeniu projekcji multimedialnej, pięknie odpowiadały na pytania a następnie z zapałem zdobiły i wypełniały obrazkami swoje małe mini książeczki. Następnie dzieci wysłuchały czytanki o przygodach Basi w bibliotece. Najbardziej jednak przypadł im do gustu pomysł zabawy w chowanego w bibliotece. Ależ było pisku i śmiechu przy chowaniu się przed paniami. Potem wybraliśmy się na przejażdżkę pociągiem pośród labiryntu bibliotecznych półek. Na pożegnanie dzieci otrzymały od pań bibliotekarek lizaki w prezencie a same wręczyły paniom bibliotekarkom śliczne podziękowania za wizytę wraz ze słodkim upominkiem.